اداره امور اجتماعی

کارگاه آموزشی "گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی با تأکید بر بیمه و تأمین اجتماعی"

کلیات
وضعیت: برنامه: مصوب (approved)
نوع: کلاس
موضوع: اجتماعی
مخاطبان بالقوه: همه
حدنصاب: 50 نفر
ظرفیت: 250 نفر
نام‌نویسی
هزینه: رایگان
آغاز :
پایان‌ :
وضعیت: گذشته
برگزاری
آغاز :
پایان :
وضعیت : گذشته
مکان برگزاری: آمفی تئاتر دانشکده علوم
معرفی:

 

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارومیه با همکاری سازمان تأمین اجتماعی برگزار می کند: کارگاه آموزشی "گفتمان­ سازی اقتصاد مقاومتی با تأکید بر بیمه و تأمین اجتماعی"

 

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در راستای گسترش دانش اقتصاد مقاومتی و زمینه ­سازی برای اجرای نقشه جامع علمی کشور با همکاری سازمان تأمین اجتماعی کارگاه آموزشی دو ساعته ای با همکاری سازمان تأمین اجتماعی تحت عنوان گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی با تأکید بر بیمه و تأمین اجتماعی را برگزار می نماید.

این کارگاه روز یکشنبه 20ام دی ماه از ساعت 10 الی 12 در آمفی تئاتر دانشکده علوم و با تدریس دکتر صمد حکمتی فرید، عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه ارومیه برگزار خواهد شد.

کارکنان (هیات علمی و غیر هیات علمی) و دانشجویان علاقمند به شرکت در این کارگاه می توانند با ورود به سامانه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند.

گفتنی است ثبت نام این کارگاه از ساعت 12 ظهر روز سه شنیه 15 ام دی ماه لغایت ساعت 12 ظهر روز شنبه 19ام دی ماه میسّر خواهد بود و با توجه به محدودیت در ظرفیت آمفی تئاتر، اولویت ثبت نام ملاک حضور خواهد بود.

به شرکت­کنندگان در این کارگاه گواهی حضور ارائه خواهد شد.

نحوه ثبت نام:

1- ورود به سامانه از طریق کدکاربری و گذرواژه (دانشجویان شماره دانشجویی و کدملی، کارکنان کدملی)

2- کلیک بر روی برنامه از صفحه نخست

3- کلیک بر روی کلید ثبت نام اولیه

 

در صورت بروز هر گونه مشکل یا هماهنگی با مسئول سامانه (خانم اسماعیلی) به شماره داخلی 2720 یا خط مستقیم 32778270-044 و 33381358-044 یا از طریق پست الکترونیکی n.esmaeili@urmia.ac.ir تماس حاصل نمائید.