اداره امور اجتماعی

کارگاه آموزشی آسیبهای مبتلابه فضای مجازی "ویژه کارکنان" دوره دوم

کلیات
وضعیت: برنامه: مصوب (approved)
نوع: کارگاه
موضوع: اجتماعی
مخاطبان بالقوه: 590
حدنصاب: 30 نفر
ظرفیت: 250 نفر
نام‌نویسی
هزینه: رایگان
آغاز :
پایان‌ :
وضعیت: گذشته
برگزاری
آغاز :
پایان :
وضعیت : گذشته
مکان برگزاری: آمفی تئاتر دانشکده منابع طبیعی
معرفی:

اداره امور اجتماعی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارومیه با همکاری نیروی انتظامی استان دوره دوم کارگاه آموزشی آسیبهای مبتلابه فضای مجازی را برگزار می کند.

این کارگاه با محوریت "استفاده بهینه از فضای مجازی برای پیشگیری از سوء تفاهمات خانوادگی و نحوه رعایت اخلاق و شئونات خانوادگی در فضای مجازی" روز یکشنبه 16/7/96 از ساعت 30/8 لغایت 10 در آمفی تئاتر دانشکده منابع طبیعی برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است این کارگاه ویژه کارکنان و همراه با صدور گواهی آموزشی و از سری برنامه های این کارگاه برگزاری مسابقه از مطالب ارائه شده در کارگاه و اهداء جوایز خواهد بود.

کارکنان غیرهیات علمی علاقمند برای حضور در این کارگاه با مراجعه به لینک ذیل می توانند نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

http://mehr.urmia.ac.ir/entity/150/program/551

پس از ورود به لینک ذیل جهت ثبت نام ابتدا با کدکاربری و گذرواژه هر دو کدملی به سیستم وارد شوید و سپس روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.

گفتنی است صدور گواهی آموزشی صرفاً برای حاضرین در کارگاه و ثبت نام کنندگان (از طریق سامانه فرهنگی و اجتماعی) میسّر خواهد بود.

علاقمندانی که در زمان اعلامی موفق به ثبت نام نشدند جهت ثبت نام می توانند روز شنبه از ساعت 8 لغایت 16 با داخلی 2733 تماس حاصل نمایند.