معاونت فرهنگی و اجتماعی
جهاددانشگاهی
خبر : موضوع: ‌ علمی
تمدید مهلت ارسال آثار به دومین همایش ملی تبیین حقوق شهروندی

امین رستم‌زاده امشب در جلسه‌ هماهنگی دومین همایش ملی تبیین حقوق شهروندی که در سالن جلسات جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: از جوانان، پژوهشگران و اساتید انتظار می‌رود که در همایش‌هایی از این دست حضور پرشور داشته باشند.

وی در ادامه سخنان خود مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دومین دوره همایش ملی تبیین حقوق شهروندی را تا 30 مهر 95 عنوان کرد و ادامه داد: مدت زمان ارسال آثار تمدید شده است بنابراین باید با همکاری رسانه‌های جمعی این موضوع به اطلاع مخاطبان رسانده شود.

رستم‌زاده با اظهار اینکه همایش مورد اشاره با همت جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی همچنین مرکز امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، از مشارکت دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه ارومیه، دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه آزاد اسلامی استان، دانشگاه علم و فرهنگ همچنین استانداری آذربایجان غربی خبر داد.

وی محوریت برگزاری همایش مورد اشاره را حقوق شهروندی و مدیریت کسب و کار عنوان کرد و گفت: 6 موضوع تخصصی اعم از مدیریت، مدیریت اقتصاد و کسب و کار، حقوق شهروندی و دانشگاه، حقوق شهروندی و علوم انسانی و اجتماعی، حقوق شهروندی، حقوق و قانون، حقوق شهروندی، دین و قرآن نیز برای شرکت‌کننده‌ها در نظر گرفته شده است.

 

*دانشجویان در محور ویژه شعار سال نیز حضور فعال داشته باشند

 

این فعال دانشجویی با اظهار اینکه علاقه‌مندان و پژوهشگران می‌توانند در محور ویژه شعار سال و محور آزاد مرتبط با حقوق شهروندی نیز آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند، یادآوری کرد: برای عینیت بخشیدن به شعار سال و مطالبات رهبری باید تلاش شود.

وی با اشاره به اینکه اساتید مجرب و صاحب‌نظر دانشگاه‌های سراسر کشور از جمله دانشگاه تهران، شهید بهشتی، علم و فرهنگ، دانشگاه‌های سراسری و آزاد و پیام‌نور استان در کمیته داوری و علمی فعالیت دارند، یادآوری کرد: از ظرفیت علمی کشور برای ارتقای این همایش استفاده شده است.

رستم‌زاده با بیان اینکه دبیرخانه همایش مورد اشاره در دو بخش ویژه دانشجویان، اساتید و پژوهشگران مقالات را می‌پذیرد، برای شرکت‌کننده‌ها و علاقه‌مندان آرزوی موفقیت کرد و بیان داشت: این قبیل رویدادهای علمی برای ترغیب به دانش‌افزایی، گسترش دامنه آموخته‌ها و بهره‌گیری از آنها برگزار می‌شود.

رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با اظهار اینکه شرکت‌‌کننده‌ها اعم از پژوهشگران و اساتید دانشگاهی همچنین دانشجویان تا 30 مهر امسال فرصت دارند تا اصل مقالات خود را در قالب محورهای فوق به دبیرخانه همایش ارسال کنند، یادآوری کرد: رعایت نکات ابلاغ شده در فراخوان‌ها الزامی است.